KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14193436
nr 1419 3436
Helmer Avasalu
(1908-2000), Sverige
Signerad, daterad -84, landskap. Akvarell, bildmått: 14x21, yttermått inklusive ram: 30x35 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 september 2021
kl 19:16:17
18/9 18:00:48
Helmer Avasalu
Läs mer om Helmer Avasalu