KONST / Litografier / Färglitografi 14145216

nr 1414 5216

Mats Norryd

(1944-1989), Sverige

Färglitografi, Signerad, numrerad 7/30, daterad -75. Bildmått: 50x66, yttermått inklusive ram: 69x83 cm

Utrop:

500 kr

måndag 23 augusti 2021
kl 19:01:42

Mats Norryd

Läs mer om Mats Norryd