KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 17142009

nr 1714 2009

Lars Eje Larsson

(f. 1954), Sverige

Grafiskt blad, ”Krukor”. Signerad, numrerad 71/100. Gicléetryck, bildmått: 28x37 cm. Yttermått inklusive ram: 30x41 cm, oramat löst blad

Lars Eje Larsson, svensk bildkonstnär född 1954.

Utrop:

500 kr

måndag 28 juli 2025
kl 20:59:36

Lars Eje Larsson

Läs mer om Lars Eje Larsson