KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 3832572

nr 383 2572

Akvarell

sign. EL Egron Lundgren 14x17

Utrop:

2.000 kr

Såld:

2.700 kr

måndag 24 oktober 2005
kl 16:30:00

Signe Persson-Melin (f. 1925)