GLAS OCH KERAMIK / Glas / Pokalglas 16197228
nr 1619 7228
Pokalglas
1700-/1800-tal, slipad dekor med vapensköld. Höjd: 18,5 cm
Kondition: nagg
Utrop:
800 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 13 maj 2024
kl 20:02:08
1.400 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr