KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 17004324
nr 1700 4324
Etsning
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 37/100, daterad 1989. Bildmått: 28x23 cm, yttermått inklusive ram: 28x41 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 12 maj 2025
kl 19:45:32
100 kr