ART / Lithographs / Litograph 8135336
nr 813 5336
Olle Carlström
(1920-2006), Sverige
Olle Carlström (1920-2006), 'Fyrljus', signerad 1978, 94/150, sheet: 50x56,
LITOGRAPH (F), Olle Carlström (1920-2006), 'Fyrljus', signerad 1978, 94/150, bladets mått: 50x56
Condition: oramad
Olle Carlström, born 1920, dead 2006, Swedish painter and draughtsman.
300
SEK 100
Monday Mars 11 2013
at 18:17:56
11/3 12:56:40
Olle Carlström
Read more about Olle Carlström