KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 10861049
nr 1086 1049
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Svenolov Ehrén (1927-2004), Stockholm, 64/360, signerad. -74, bladets mått: 43x54
Utrop:
1.000 kr
Såld:
300 kr
måndag 30 januari 2017
kl 19:46:17
24/1 09:16:52
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén