ART / Lithographs / Litograph in colors 12848057
nr 1284 8057
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sweden. Norrskär. Signed, numbered 13/38, HC-upplaga (hors de commerce). Subject: 37x45 cm,
LITOGRAPH IN COLORS, Norrskär. Signerad, numrerad 13/38, HC-upplaga (hors de commerce). Motivet: 37x45 cm
Bert Håge Häverö, Swedish painter, born 1932, dead 2014.
1500
SEK 1200
Monday October 28 2019
at 20:37:23
1.000 kr
1.100 kr
Bert Håge Häverö
Read more about Bert Håge Häverö