ART / Lithographs / Litograph 11811301
nr 1181 1301
LITOGRAPH
unidentified artist. Face. Signed, numbered 39/50,
Oidentifierad konstnär. Ansikte. Signerad, numrerad 39/50
SEK 250
Monday May 7 2018
at 19:10:04
100 kr
200 kr