ART / Lithographs / Litograph in colors 9122078
nr 912 2078
Marion Belin
(f. 1933), Sverige
Marion Belin (b. 1933), par på äng, 131/290, sheet: 50x40,
LITOGRAPH IN COLORS (F), Marion Belin (f. 1933), par på äng, 131/290, bladets mått: 50x40
Condition: löst blad
Marion Belin, Swedish painter born 1933 in Vänersborg.
1000
SEK 500
Monday September 15 2014
at 18:41:53
14/9 11:14:14
- Thema-auction
Sep 15
Read more about Grafik