Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 3854034



*

nr 385 4034


Pastell

Margit Aarnio Aaltonen, Blomstilleben, 40x32


Utrop:

300 kr

Såld:

300 kr

Sista tid för bud online:

måndag 7 november 2005
kl 16:00:00


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
7/11 14:55:52 1      Vinnande bud


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blommor blomsterstilleben blomstilleben färgkrita pastell stilleben vattenfärg
  • 8204 Pastell
    Oidentifierad konstnär. Ej signerad, interiör, 48x..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 20:18




Ladda ner broschyr