KONST / Litografier / Färglitografi 14046194
nr 1404 6194
Yrjö Edelmann
(1941-2016), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 89/150, yttermått inklusive ram: 61x90 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 21 juni 2021
kl 18:45:25
21/6 17:46:33
Yrjö Edelmann
Läs mer om Yrjö Edelmann