KONST / Litografier / Litografi 14534327
nr 1453 4327
Maria Miesenberger
(f. 1965), Sverige
Litografi, Signerad, numrerad 175/290. Bildmått: 40x38 cm, yttermått inklusive ram: 62x52 cm
Maria Miesenberger, svensk konstnär född 1965.
Utrop:
800 kr
Såld:
4.200 kr
måndag 7 mars 2022
kl 19:32:39
500 kr
800 kr
1.000 kr
1.600 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
6
3.000 kr
3.200 kr
6
3.600 kr
3.800 kr
6
4.000 kr