KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Carborundumetsning 12597482
nr 1259 7482
Alain Berck-Vitz
(f. 1943), Frankrike
Carborundumetsning, Alain Berck-Vitz (f. 1943). Signerad, numrerad 1/15, bladets mått: 57x44 cm
Alain Berck-Vitz, fransk konstnär född 1943.
måndag 3 juni 2019
kl 20:48:43