KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10963370
nr 1096 3370
Robert Högfeldt
(1894-1986), Sverige
Akvarell, Robert Högfeldt (1894-1986), osignerad, 16x16
Utrop:
600 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 20 mars 2017
kl 20:18:04
250 kr
500 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
600 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
Robert Högfeldt
Läs mer om Robert Högfeldt