KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Grafiskt blad 16583252
nr 1658 3252
Grafiskt blad
efter Piranesi, Tempelruiner. Bildmått: 47x62 cm, yttermått inklusive ram: 61x78 cm. Ej signerad
Utrop:
600 kr
Bevakningspris:
ÄR EJ UPPNÅTT
Aktuellt bud:
Inga bud (per 22:15:46)
Uppdatera
Visning
fredag 15/11, lördag 16/11, söndag 17/11 och måndag 18/11
Auktionen
avslutas:
måndag 18 november kl 18:45:48
- Mitt bud
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 800 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor