KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13486188

nr 1348 6188

Curt Agge

(f. 1929), Sverige

Oljemålning, Signerad, "Höstdag Njurunda". Olja på duk, 90x100 cm

Curt Agge, född i Njurunda 1929, svensk målare.

Utrop:

800 kr

Såld:

1.400 kr

måndag 21 september 2020
kl 20:18:18

Curt Agge

Läs mer om Curt Agge