KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 16218369

nr 1621 8369

Oljemålningar

2 st, Orvar Bäckner, kustlandskap Ven. Signerade. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 23x28 - 30x34 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

200 kr

måndag 20 maj 2024
kl 20:07:49