KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16631017

nr 1663 1017

Akvarell

S Maryan, (1927-1977. Signerad, daterad 55, figurkomposition, 64x49 cm, yttermått inklusive ram: 79x63 cm

måndag 2 december 2024
kl 20:53:29