KONST / Litografier / Offsetlitografi 11709040

nr 1170 9040

Carouschka Streijffert

(f. 1955), Sverige

Offsetlitografi, "Hjärtsyn", signerad och numrerad 103/360, motivet: 50x35 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

350 kr

måndag 19 mars 2018
kl 20:14:49

11/3 22:09:05 1      300 kr
19/3 20:09:07 2      Vinnande bud

  • Tema
  • 19 mar

Carouschka Streijffert

Läs mer om Carouschka Streijffert