KONST / Litografier / Grafiskt blad 14277014
nr 1427 7014
Jan Rufelt
(f. 1956), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Dungeons". Signerad, numrerad 11/50. Bildmått: 60x42cm, oramat löst blad
Jan Rufelt, svensk bildkonstnär född 1956.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 25 oktober 2021
kl 18:28:11
21/10 12:46:10