KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9996711

nr 999 6711

Akvarell

1800-tal, fjäril, ramens innermått: 25x21

Utrop:

600 kr

Såld:

500 kr

måndag 7 december 2015
kl 20:07:03