KONST / Litografier / Färglitografi 16003082
nr 1600 3082
Helmi Kuusi
(1913-2000), Finland
Signerad, numrerad 118/260, daterad 1951. Färglitografi, bildmått: 45x38 cm, yttermått inklusive ram: 63x52 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 26 februari 2024
kl 19:55:12
26/2 19:02:28