KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7212143

nr 721 2143

Blandteknik

Kina, 1700-/1800-tal, figurscen, 52x30, oramad

Kondition: skador, färgbortfall

Utrop:

700 kr

Såld:

200 kr

måndag 24 oktober 2011
kl 17:54:31

23/10 19:13:14 1      Vinnande bud
24/10 17:21:57 2      150 kr