KONST / Litografier / Färglitografi 14976012
nr 1497 6012
Dan Nygård
(f. 1943), Sverige
Signerad, numrerad 89/290. Färglitografi. Bladets mått: 95x63 cm, yttermått inklusive ram: 100x70 cm
Dan Nygård, född 1943 i Dalarna, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 24 oktober 2022
kl 19:14:10
23/10 10:16:58