KONST / Litografier / Färglitografi 14445095

nr 1444 5095

Färglitografi

Sven Jonsson. Signerad, numrerad 172/300. Färglitografi, bildmått: 39x46, yttermått inklusive ram: 52x57 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

700 kr

måndag 24 januari 2022
kl 18:46:10