KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16274139

nr 1627 4139

Ferdinand Boberg

(1860-1946), Sverige

" Finska vedskutor torka seglen vid Strandvägen". Signerad, blandteknik, daterad 1915-40,18,5x14,5, yttermått inklusive ram: 23x19,5

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 10 juni 2024
kl 19:48:53

Ferdinand Boberg

Läs mer om Ferdinand Boberg