KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 14928270
nr 1492 8270
Sven Bunnel
(1929-2004), Sverige
Etsningar, 3 st, Signerade, 20& 30-upplaga, yttermått inklusive ram: 60x48 - 68x53 cm
Sven Bunnel, svensk tecknare och grafiker född 1929, död 2004 .
Utrop:
500 kr
måndag 26 september 2022
kl 19:07:37
Sven Bunnel
Läs mer om Sven Bunnel
Sven Bunnel
Läs mer om Sven Bunnel
nr 1492 8270
Sven Bunnel
(1929-2004), Sverige
| Utrop: | 500 kr |
måndag 26 september 2022 |
Sven Bunnel
Sven Bunnel, svensk tecknare och grafiker född 1929, död 2004 .Läs mer om Sven Bunnel