KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12086152
nr 1208 6152
Oidentifierad konstnär. Modell. Signerad. Olja på duk, 94x61 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 1 oktober 2018
kl 18:28:35
1.500 kr
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
2.000 kr