KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14046058
nr 1404 6058
Hermann Talvik
(1906-1984), Sverige
Etsning, Signerad, daterad 1982. Motivet: 44x36, yttermått inklusive ram: 58x49 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 21 juni 2021
kl 18:28:24
900 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.400 kr
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.700 kr
Hermann Talvik
Läs mer om Hermann Talvik