ART / Oil paintings / Oil painting 10893018
nr 1089 3018
OIL PAINTING
19th century. Kvinna vid spinnrock, signed, 88x69,
1800-tal. Kvinna vid spinnrock, signerad, 88x69
12000
SEK 5200
Monday February 13 2017
at 20:05:34
5.000 kr