KONST / Litografier / Färglitografi 13956541

nr 1395 6541

Gerald Steffe

(f. 1939), Sverige

Färglitografi, Signerad, numrerad 245/270. Motivet: 55x66 cm, yttermått inklusive ram: 65x75 cm

Gerald Steffe, född 1939 i Österrike, målare och grafiker, bosatt i Stockholm.

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 3 maj 2021
kl 19:08:47

3/5 18:22:17 1      100 kr
3/5 19:03:47 2      Vinnande bud

Gerald Steffe

Läs mer om Gerald Steffe