KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14881007
nr 1488 1007
Hans Gothlin
(f. 1949), Sverige
Oljemålning, Geometrisk komposition. Signerad, daterad 1989. Olja på duk, 87x59 cm, yttermått inklusive ram: 93x64 cm
Hans Gothlin, svensk bildkonstnär född i Borås 1949.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 5 september 2022
kl 18:07:51
4/9 16:44:59