KONST / Litografier / Färglitografi 13746107
nr 1374 6107
Mona Huss Walin
(f. 1944), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 80/250m 1986, daterad "första vårtecknet". Motivet: 38x27cm
Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 25 januari 2021
kl 19:43:10
300 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr