KONST / Litografier / Färglitografi 9805425
*
nr 980 5425
Färglitografi
Karl Inge Höglund, 275/290, bladets mått: 58x43
Följerätt
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 september 2015
kl 20:15:43
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
13/9 22:17:53
1
1.000 kr
14/9 14:14:27
2
1.600 kr
14/9 18:30:35
1
1.500 kr
14/9 18:30:35
2
1.600 kr (Budbetjänt)
14/9 18:31:29
1
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik karl inge höglund litografi litografier litografiskt blad
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:43
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:12
-
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:38
*
Färglitografi
Läs om budbetjänten
nr 980 5425
Färglitografi
Karl Inge Höglund, 275/290, bladets mått: 58x43
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 1.000 kr |
| Såld: | 1.700 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 14 september 2015 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 13/9 22:17:53 | 1 | 1.000 kr |
| 14/9 14:14:27 | 2 | 1.600 kr |
| 14/9 18:30:35 | 1 | 1.500 kr |
| 14/9 18:30:35 | 2 | 1.600 kr (Budbetjänt) |
| 14/9 18:31:29 | 1 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik karl inge höglund litografi litografier litografiskt blad
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:43 -
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:12 -
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:38



