KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 10816028
nr 1081 6028
Mirko Vucinic
(f. 1957), Serbien
Blandteknik, Mirko Vucinic (f. 1957), 4 st, signerade, ca 14x12 respektive 16x13 respektive 12x35
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 5 december 2016
kl 19:00:29
28/11 14:18:35
5 dec
Specialauktion Mirko Vucinic
Läs mer om Specialauktion Mirko Vucinic
Mirko Vucinic
Läs mer om Mirko Vucinic