KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 11312258
nr 1131 2258
Robert Högfeldt
(1894-1986), Sverige
Akvarell, Robert Högfeldt (1894-1986), "På bakgården", signerad, 29x39
Utrop:
400 kr
måndag 25 september 2017
kl 18:52:16
Robert Högfeldt
Läs mer om Robert Högfeldt