KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14325527
nr 1432 5527
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad, vintermotiv. Olja på pannå, 41x34, yttermått inklusive ram: 55x47 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 22 november 2021
kl 18:55:07
21/11 17:31:12
100 kr
22/11 17:15:15