KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16516393
nr 1651 6393
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Erik B. Signerad, daterad 87,50x35 cm, yttermått inklusive ram: 65x49 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 21 oktober 2024
kl 20:58:00
100 kr
300 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr