KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16569336
nr 1656 9336
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, hos frisören. Olja på pannå, 45x53 cm, yttermått inklusive ram: 66x75 cm
Kondition: skadad ram
Utrop:
800 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 11 november 2024
kl 19:50:03
300 kr
1.500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr