KONST / Litografier / Färglitografi 17067254
nr 1706 7254
Ilkka Pärni
(f. 1959), Sverige
Signerad, numrerad 29/50, daterad -05. Färglitografi, bildmått: 63x8, yttermått inklusive ram: 77x20
Ilkka Pärni, svensk bildkonstnär född i Imatra, Finland 1959.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 2 juni 2025
kl 20:21:41
2/6 14:47:29
700 kr
2/6 20:16:42
Ilkka Pärni
Läs mer om Ilkka Pärni