MISCELLANEOUS / Mirrors / Mirror 10436309

nr 1043 6309

MIRROR

gilt, Gustavian, Med Gustav III monogram, Signerad Anders Carlsson Norrköping (1738-1801) höjd: 79 cm,

Förgylld, Gustaviansk, Gustav IIIs monogram, Signerad Anders Carlsson Norrköping (1738-1801) höjd: 79 cm

8000

SEK 6000

Monday June 13 2016
at 20:30:33

Den Gustavianska stilen