MISCELLANEOUS / Mirrors / Mirror 10436309
nr 1043 6309
MIRROR
gilt, Gustavian, Med Gustav III monogram, Signerad Anders Carlsson Norrköping (1738-1801) höjd: 79 cm,
Förgylld, Gustaviansk, Gustav IIIs monogram, Signerad Anders Carlsson Norrköping (1738-1801) höjd: 79 cm
8000
SEK 6000
Monday June 13 2016
at 20:30:33
5.000 kr
5.400 kr
5.800 kr
Den Gustavianska stilen