KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12319420

nr 1231 9420

Christina Knall

(f. 1947), Sverige

Oljemålning, Kvinnor, signerad. Olja på duk, 59x72

Christina Knall, född 1947 i Stockholm, svensk målare.

Utrop:

5.000 kr

Såld:

6.200 kr

måndag 28 januari 2019
kl 19:13:14

Christina Knall

Läs mer om Christina Knall