KONST / Litografier / Färglitografi 12667242
nr 1266 7242
Lage Lindell
(1920-1980), Sverige
Färglitografi, Signerad. Motivet: 23x25 cm
Lage Lindell, född 1920 i Stockholm, död där 1980, svensk målare,
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 29 juli 2019
kl 18:29:09
24/7 19:24:45
100 kr
28/7 20:42:40
Lage Lindell
Läs mer om Lage Lindell