KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12757050
*
nr 1275 7050
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Hantverkargatan, 25x34 cm. Ej signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 september 2019
kl 18:53:30
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
14/9 01:17:23
1
100 kr
15/9 10:44:20
2
300 kr
15/9 14:27:52
1
200 kr
15/9 14:27:52
2
250 kr (Budbetjänt)
15/9 14:28:17
1
300 kr
15/9 14:28:17
2
300 kr (Budbetjänt)
16/9 18:00:49
1
350 kr
16/9 18:27:14
2
500 kr
16/9 18:40:46
1
450 kr
16/9 18:40:46
2
500 kr (Budbetjänt)
16/9 18:42:23
1
600 kr
16/9 18:44:49
2
Vinnande bud
16/9 18:48:30
1
800 kr
16/9 18:48:30
2
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller ej signerad hantverkargatan vattenfärg
-
6678 Akvarell
Erik Viktorson (f. 1912), Sverige. Signerad, dater..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:52
-
6382 Akvarell
Frank C Belcher. Themsen med Tower Bridge. Signera..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:26
-
6303 Akvarell
Hjalmar Falk (1856-1938), Sverige. Signerad, Norrb..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:57
-
7048 Akvarell
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, "Eva den mond..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:49
-
6381 Akvarell
Olof Walfrid Nilsson (1868-1956), Kustmotiv. Signe..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:22
-
6578 Akvarell
Siri Magnus-Lagercrantz (1875-1944), Sverige. Ej s..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:22
*
Akvarell
Läs om budbetjänten
nr 1275 7050
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Hantverkargatan, 25x34 cm. Ej signerad
| Utrop: | 500 kr |
|---|---|
| Såld: | 800 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 16 september 2019 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 14/9 01:17:23 | 1 | 100 kr |
| 15/9 10:44:20 | 2 | 300 kr |
| 15/9 14:27:52 | 1 | 200 kr |
| 15/9 14:27:52 | 2 | 250 kr (Budbetjänt) |
| 15/9 14:28:17 | 1 | 300 kr |
| 15/9 14:28:17 | 2 | 300 kr (Budbetjänt) |
| 16/9 18:00:49 | 1 | 350 kr |
| 16/9 18:27:14 | 2 | 500 kr |
| 16/9 18:40:46 | 1 | 450 kr |
| 16/9 18:40:46 | 2 | 500 kr (Budbetjänt) |
| 16/9 18:42:23 | 1 | 600 kr |
| 16/9 18:44:49 | 2 | Vinnande bud |
| 16/9 18:48:30 | 1 | 800 kr |
| 16/9 18:48:30 | 2 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller ej signerad hantverkargatan vattenfärg
-
6678 Akvarell
Erik Viktorson (f. 1912), Sverige. Signerad, dater..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:52 -
6382 Akvarell
Frank C Belcher. Themsen med Tower Bridge. Signera..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:26 -
6303 Akvarell
Hjalmar Falk (1856-1938), Sverige. Signerad, Norrb..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:57
-
7048 Akvarell
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, "Eva den mond..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:49 -
6381 Akvarell
Olof Walfrid Nilsson (1868-1956), Kustmotiv. Signe..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:22 -
6578 Akvarell
Siri Magnus-Lagercrantz (1875-1944), Sverige. Ej s..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:22



