KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16406071
nr 1640 6071
Göran Folcker
(1920-2000), Sverige
"Måne och fotboll". Signerad, daterad -57. Akvarell, bildmått: 18x22 cm, yttermått inklusive ram: 38x42 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 2 september 2024
kl 18:14:11
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
Göran Folcker
Läs mer om Göran Folcker