KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 10379024

nr 1037 9024

Pastell

Oidentifierad konstnär, signerad, hamn, 1967, 40x29

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 16 maj 2016
kl 18:54:45

10/5 18:44:29 1      Vinnande bud