KONST / Oljemålningar / Olja / collage 16327209

nr 1632 7209

Olja / collage

Oidentifierad konstnär. Ej signerad, olja på Textil, 150x65 cm

Kondition: skadad duk

måndag 15 juli 2024
kl 20:43:18