KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8371098
nr 837 1098
Blandteknik
Signerad a tergo Jan Håfström, motivets mått: 79x54
Utrop:
700 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 29 juli 2013
kl 19:27:48
100 kr
400 kr
400 kr
600 kr
700 kr
800 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.500 kr
1.300 kr
1.500 kr
2.000 kr
1.800 kr
2.000 kr
2.400 kr